Przypominamy o terminowym dokonywaniu wpłat za obiady do 10 każdego miesiąca!
Prosimy o wpłaty z konta, na które będzie można dokonać zwrotów za ewentualne nieobecności dziecka na obiedzie. Jeśli ktoś dokonuje wpłat z konta typu „złotówka” prosimy o podanie do księgowości konta do zwrotów za nieobecności na obiedzie.
W miniony weekend odbył się VI Memoriał im. Adama Poznańskiego – Mistrzostwa Polski w Fit Kid oraz Acro i Free Dance w Medyce. W zawodach wzięli udział zawodnicy z całej Polski, prezentując swoje umiejętności, talent oraz miesiące ciężkiej pracy podczas...
Wczorajszy wieczór na długo pozostanie w pamięci uczniów klas 8. Młodzież świetnie bawiła się przy muzyce, tańcząc i spędzając wspólnie czas w radosnej atmosferze. Była to również okazja do ostatnich wspólnych chwil w gronie klasowym przed zakończeniem nauki w szkole...