Dział redagowany przez mgr Wacława Bojarskiego

LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI: nasze działania...

Image link

Nasza szkoła uczestniczyła w Ogólnopolskim Projekcie MEiN LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI. Ze względu na ilość uczęszczających do naszej szkoły uczniów uzyskaliśmy 119.100 zł. dofinansowania na zakup pomocy naukowych.

Za uzyskane środki zakupiliśmy następujące pomoce:

• drukarka BANACH SCHOOL 3D z 5 letnią opieką serwisową oraz bogatą bazą modeli 3D,
  • okulary wirtualnej rzeczywistości firmy AKTIN - 16 zestawów,
  • monitory dotykowe ułatwiające realizację interaktywnych lekcji z wykorzystaniem zakupionych pomocy,
  • zestawy klocków LEGO SPIKE oraz ESSENTIAL do robotyki i programowania,
  • aparat fotograficzny SONY, statyw, gimbal, blendy fotograficzne, 28 zestawów słuchawkowych do działań audiowizualnych,
  • stanowiska uczniowskie i nauczycielskie w laboratorium wirtualnej rzeczywistości i laboratorium audio-wizualnym.

Aby sprawnie przeprowadzić realizację działań związanych z projektem powołaliśmy zespół w skład, którego weszli:

• p. Anna Struś - wdrożenie wykorzystania DRUKARKI 3D,
  • p. Maria Trzeciak, p. Aneta Pelc, p. Daniel Sękowski - wdrożenie wykorzystania OKULARÓW 3D,
  • p. Greta Bluj - wdrożenie wykorzystania STUDIA AUDIO-WIZUALNEGO,
  • p. Wacław Bojarski - wdrożenie wykorzystania zestawów LEGO SPIKE.

Poniżej zapraszamy do przeglądania informacji związanych z realizacją działań w ramach LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI.

Image link