Dział redagowany przez mgr Wacława Bojarskiego

LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI: nasze działania...

Image link

Nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Projektu MEiN LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI. Ze względu na ilość uczęszczających do naszej szkoły uczniów uzyskaliśmy 119.100 zł. dofinansowania na zakup pomocy naukowych.

Za uzyskane środki zakupiliśmy następujące pomoce:

• drukarka BANACH SCHOOL 3D z 5 letnią opieką serwisową oraz bogatą bazą modeli 3D,
  • okulary wirtualnej rzeczywistości firmy AKTIN - 16 zestawów,
  • monitory dotykowe ułatwiające realizację interaktywnych lekcji z wykorzystaniem zakupionych pomocy,
  • zestawy klocków LEGO SPIKE oraz ESSENTIAL do robotyki i programowania,
  • aparat fotograficzny SONY, statyw, gimbal, blendy fotograficzne, 28 zestawów słuchawkowych do działań audiowizualnych,
  • stanowiska uczniowskie i nauczycielskie w laboratorium wirtualnej rzeczywistości i laboratorium audio-wizualnym.

Aby sprawnie przeprowadzić realizację działań związanych z projektem powołaliśmy zespół w skład, którego weszli:

• p. Jolanta Kaźmierczak i p. Anna Struś - wdrożenie wykorzystania DRUKARKI 3D,
  • p. Maria Trzeciak, p. Aneta Pelc, p. Jolanta Kaźmierczak, p. Daniel Sękowski - wdrożenie wykorzystania OKULARÓW 3D,
  • p. Jolanta Kaźmierczak - wdrożenie wykorzystania STUDIA AUDIO-WIZUALNEGO,
  • p. Wacław Bojarski - wdrożenie wykorzystania zestawów LEGO SPIKE.

Poniżej zapraszamy do przeglądania informacji związanych z realizacją działań w ramach LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI.

Image link