Intro

Biblioteka szkolna zaprasza do korzystania z księgozbioru oraz Internetowego Centrum Informacji Multimedialnej wszystkich uczniów i pracowników szkoły w godzinach:

Poniedziałek8.00 - 13.30
Wtorek8.45 - 13.30
Środa8.45 – 14.30
Czwartek8.45 – 14.30
Piątek8.00 – 12.30

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wypożyczania z bogatego zbioru literatury, na który składają się, poza lekturami, pozycje beletrystyczne należące do różnych gatunków literackich, m.in. kryminał, fantasy, powieść przygodowa, obyczajowa, młodzieżowa, psychologiczna. Dostępna jest także literatura dla najmłodszych: ilustrowane wiersze, bajki, baśnie, opowiadania, łamigłówki, encyklopedie.

Oprócz księgozbioru głównego biblioteka udostępnia materiały edukacyjne zgromadzone w księgozbiorze podręcznym: słowniki, encyklopedie, pozycje naukowe z różnych dziedzin wiedzy, z których uczniowie mogą korzystać w czytelni, a nauczyciele wypożyczać na zajęcia edukacyjne.

Serdeczne zachęcamy do zapoznawania się z bieżącymi informacjami dotyczącymi pracy biblioteki szkolnej, zamieszczanymi w następujących zakładkach:

•  regulamin biblioteki
  • regulamin Internetowego Centrum Informacji Multimedialnej ICIM