Aktywnie w Ba艂towie z 3a, 4a i 4b 馃馃

21 maja 2024r. uczniowie klasy 3a, 4a i 4b wraz z nauczycielami wyruszyli na jednodniow膮 wycieczk臋 do PARKU JURAJSKIEGO w BA艁TOWIE 鈥 krainie dinozaur贸w. Niezwyk艂膮 przygod臋 rozpocz臋li艣my od Jura Parku. W臋druj膮c 艣cie偶kami przez park podziwiali艣my modele dinozaur贸w i innych prehistorycznych stworze艅, oczywi艣cie wszystkie naturalnej wielko艣ci. O minionym 艣wiecie bardzo ciekawie opowiada艂y panie przewodniczki. Kolejnym punktem programu by艂 Zwierzyniec Ba艂towski, czyli ogromne Zoo, w kt贸rym spotkali艣my zwierz臋ta z r贸偶nych zak膮tk贸w 艣wiata. Dzieci by艂y zachwycone mo偶liwo艣ci膮 karmienia zwierz膮t. Nast臋pnie udali艣my si臋 do Sabat贸wki, gdzie przenie艣li艣my si臋 w 艣wiat czarownic, wied藕m i magii. Po obiedzie obejrzeli艣my kr贸tki film w Kinie Emocji 5D. Dzi臋ki nowoczesnej technologii dowiedzieli艣my si臋, jak wygl膮da艂o podwodne 偶ycie miliony lat temu. Spotkanie 鈥瀘ko w oko鈥 z rekinem zmrozi艂o krew w 偶y艂ach. Nie mogli艣my pomin膮膰 r贸wnie偶 Parku Rozrywki, gdzie na odwa偶nych czeka艂y liczne karuzele i kolejki g贸rskie.

Ba艂t贸w to malownicze miejsce, kt贸re zachwyca r贸偶norodno艣ci膮 atrakcji i pi臋knem przyrody. Z wycieczki wr贸cili艣my zadowoleni i pe艂ni wra偶e艅 馃槉