Aktywnie w Bałtowie z 3a, 4a i 4b 🦕🦖

21 maja 2024r. uczniowie klasy 3a, 4a i 4b wraz z nauczycielami wyruszyli na jednodniową wycieczkę do PARKU JURAJSKIEGO w BAŁTOWIE – krainie dinozaurów. Niezwykłą przygodę rozpoczęliśmy od Jura Parku. Wędrując ścieżkami przez park podziwialiśmy modele dinozaurów i innych prehistorycznych stworzeń, oczywiście wszystkie naturalnej wielkości. O minionym świecie bardzo ciekawie opowiadały panie przewodniczki. Kolejnym punktem programu był Zwierzyniec Bałtowski, czyli ogromne Zoo, w którym spotkaliśmy zwierzęta z różnych zakątków świata. Dzieci były zachwycone możliwością karmienia zwierząt. Następnie udaliśmy się do Sabatówki, gdzie przenieśliśmy się w świat czarownic, wiedźm i magii. Po obiedzie obejrzeliśmy krótki film w Kinie Emocji 5D. Dzięki nowoczesnej technologii dowiedzieliśmy się, jak wyglądało podwodne życie miliony lat temu. Spotkanie „oko w oko” z rekinem zmroziło krew w żyłach. Nie mogliśmy pominąć również Parku Rozrywki, gdzie na odważnych czekały liczne karuzele i kolejki górskie.

Bałtów to malownicze miejsce, które zachwyca różnorodnością atrakcji i pięknem przyrody. Z wycieczki wróciliśmy zadowoleni i pełni wrażeń 😊