Konkurs fotograficzny

EMOCJE W OBIEKTYWIE

KOORDYNATOR KONKURSU: mgr Jolanta Kaźmierczak

Konkurs objęty jest Honorowym Patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie oraz Burmistrza Miasta Sanoka.

Otwarty jest dla uczniów szkół podstawowych z całego Województwa Podkarpackiego w dwóch kategoriach:

• klasy IV-VI,
  • klasy VII-VIII.

Tematem konkursu jest przedstawienie MODELA, a zwłaszcza tego jakie emocje wyraża. Jest wiele zabiegów, które pomagają osiągnąć taki efekt. Jednym z nich jest wykorzystanie w kompozycji dodatkowego efektu – rekwizytu.

Efektem końcowym konkursu będzie WYSTAWA FOTOGRAFII w Szkole Podstawowej nr 8 im. Królowej Zofii w Sanoku.

Prace konkursowe należy składać od 12 grudnia 2022 r. do 31 marca 2023 r.

Wyniki zostaną ogłoszone na naszej szkolnej stronie internetowej do dnia 10.04.2023 r.

Autorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac zostaną ogłoszeni na wernisażu wystawy pokonkursowej IV Edycji Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „EMOCJE W OBIEKTYWIE”, który odbędzie się 20 kwietnia 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 8 im. Królowej Zofii w Sanoku. Na wernisażu nastąpi też wręczenie nagród laureatom konkursu.

Wszelkie pytania i uwagi można kierować do koordynatora konkursu – mgr Jolanty Kaźmierczak

IV edycja konkursu : EMOCJE W OBIEKTYWIE
20 kwietnia 2023