Konkurs „Odblaskowa Szkoła 2024”!

„Bez odblasku po zmroku – ani kroku!”

Przykładem minionego roku, przystępujemy do II edycji wyjątkowego konkursu dla szkół podstawowych – „Odblaskowa Szkoła 2024”!

„Odblaskowa Szkoła 2024” to inicjatywa, która ma na celu podniesienie świadomości na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez angażowanie uczniów, nauczycieli i rodziców w kreatywne działania na rzecz promowania noszenia elementów odblaskowych. Konkurs ten stawia na innowacyjne i nieszablonowe pomysły, które mogą przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Zapraszamy do śledzenia strony internetowej i fb naszej szkoły, i do aktywnego włączania się w nasze szkolne odblaskowe działania! #OdblaskowaSzkoła2024 #OdblaskowaSP8Sanok

————–

Organizator konkursu: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie (Wydział Ruchu Drogowego)
Współorganizator: Podkarpacki Kurator Oświaty

Konkurs w naszej szkole koordynują:
Maria Trzeciak, Elżbieta Buczek, Małgorzata Kukla-Krestian, Anna Skowrońska i Ewelina Maślak.