24 stycznia 2025 r. w sali gimnastycznej SP Nr 3 w Sanoku rozegrano Powiatowe Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym 🏓chłopców. Nasza reprezentacja w składzie Dawid Trznadel i Jakub Michalski po emocjonującym turnieju awansowała do rozgrywek rejonowych 🏅. Nasi tenisiści ulegli tylko zwycięzcom z SP9 z Sanoka. Wyrównany bój z reprezentacją Zagórza zakończył się pomyślnie dla naszych i dał nam awans do kolejnej fazy rozgrywek 🏆. Trzymajmy kciuki 👍za Jakuba i Dawida! Opiekunem grupy był A. Dmitrzak 😎.
W dniach 30-31 maja uczennica klasy IV b, Iga Rogalska, wraz ze swoim kucykiem Moby Dic uczestniczyła w Regionalnych Zawodach Ujeżdżeniowych „Topo Cup” w Toporzysku koło Rabki. W poszczególnych konkursach wywalczyła I i III miejsce.
W miniony weekend odbył się VI Memoriał im. Adama Poznańskiego – Mistrzostwa Polski w Fit Kid oraz Acro i Free Dance w Medyce. W zawodach wzięli udział zawodnicy z całej Polski, prezentując swoje umiejętności, talent oraz miesiące ciężkiej pracy podczas...
Wczorajszy wieczór na długo pozostanie w pamięci uczniów klas 8. Młodzież świetnie bawiła się przy muzyce, tańcząc i spędzając wspólnie czas w radosnej atmosferze. Była to również okazja do ostatnich wspólnych chwil w gronie klasowym przed zakończeniem nauki w szkole...