Rodzice uczniów klasy 1b jako AKTORZY!

W dniu 18.06.2024 w Naszej szkole odbyło się przedstawienie pt. „Przygoda w bibliotece”. Pomysłodawcami i aktorami byli rodzice i rodzeństwo uczniów klasy 1b wraz z gościnnym występem Justyny Świderskiej uczennicy Naszej szkoły. Wszyscy bardzo sumiennie przez 3 miesiące przygotowywali się do swoich ról. Podczas prób świetnie się bawiąc i integrując szlifowaliśmy całe przedstawienie. Dzięki uprzejmości Pana Dyrektora mogliśmy korzystać w tym czasie z sali gimnastycznej za co bardzo dziękujemy. Mamy nadzieję, że w każdym kolejnym roku będziemy mogli w taki sposób bawić i uczyć Naszą wspaniałą uczniowską społeczność szkolną.
Dzięki Pani Joli Kaźmierczak można obejrzeć krótki film z Naszego przedstawienia. Serdecznie zapraszamy!