Spotkanie 1A z Pipi Pończoszanką warsztaty z „ABC ze sztuką”👩‍🎨🎨

Spotkanie 1A z Pipi Pończoszanką – warsztaty z „ABC ze sztuką”👩‍🎨🎨

Dziś klasa 1A w ramach programu „ABC ze sztuką” wzięła udział w warsztatach plastycznych, które odbyły się w Bibliotece Miejskiej w Sanoku, Filia nr 3. Podczas spotkania, dzieci miały okazję zapoznać się z postacią Pipi Pończoszanki. Uczniowie z zaciekawieniem wysłuchali fragmentów książki, przenosząc się do świata Astrid Lindgren, pełnego przygód i niezwykłych historii📚 Razem z Pipi, odważną dziewczynką o rudych warkoczach i niesamowitej sile, rozmawiały o przyjaźni i byciu sobą. Podczas spotkania dzieci wykonały także własne laleczki✂🧶inspirowane tą wyjątkową bohaterką. Każda lalka była wspaniała! ✨Na zakończenie warsztatów czekała na dzieci niespodzianka – odwiedziła nas sama Pipi Pończoszanka. Z uśmiechem na twarzy i swoją ulubioną małpką, Pipi zrobiła sobie z nami pamiątkowe zdjęcie. Spotkanie z nią było niezapomnianym momentem, które z pewnością jeszcze bardziej rozbudziło w uczestnikach miłość do książek!
Dziękujemy serdecznie Pani Joannie Dyląg oraz Pani Annie Jakubowskiej za ciekawe i inspirujące spotkanie z lekturą!🙂