Z radością informujemy, że uczennica klasy IB Nela Szwarc zdobyła III miejsce w kolejnej edycji konkursu plastycznego ,,Sanok – moje miasto”organizowanego przez Stowarzyszenie Łączy Nas Sanok pod Patronatem Honorowym Burmistrza Miasta Sanoka. Konkurs miał na celu ukazanie różnorodności piękna naszego miasta, widzianego oczami dziecka oraz kształtowanie aktywnej, twórczej postawy dzieci wobec sztuki, historii i przyrody. Osiągnięcie Neli jest tym większe, że jej dzieło plastyczne konkurowało z ogromną ilością prac uczniów klas I -III.
W naszej szkolnej Art Galerii prezentujemy wyjątkowe szkice – pełne detalu, nastroju i wyobraźni – autorstwa Amelii Lisowskiej, uczennicy klasy 7c. Jej prace, inspirowane symboliczno-surrealistyczną estetyką, wyróżniają się dopracowaną kreską, wyobraźnią oraz wyrazistym klimatem. W niektórych z nich można dostrzec...
W dniach 30-31 maja uczennica klasy IV b, Iga Rogalska, wraz ze swoim kucykiem Moby Dic uczestniczyła w Regionalnych Zawodach Ujeżdżeniowych „Topo Cup” w Toporzysku koło Rabki. W poszczególnych konkursach wywalczyła I i III miejsce.
W miniony weekend odbył się VI Memoriał im. Adama Poznańskiego – Mistrzostwa Polski w Fit Kid oraz Acro i Free Dance w Medyce. W zawodach wzięli udział zawodnicy z całej Polski, prezentując swoje umiejętności, talent oraz miesiące ciężkiej pracy podczas...