W dniach 21–22 czerwca zawodniczki UKS Aquarius Lesko, uczennice naszej szkoły – Emilia Futryk i Róża Kameczura – z powodzeniem reprezentowały klub podczas Drużynowych Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików 13-letnich, które odbyły się w Gliwicach. Obie zawodniczki zaprezentowały bardzo wysoką formę, ustanawiając nowe rekordy klubowe. Róża...
17 czerwca 2026 r. uczniowie klas siódmych uczestniczyli w II etapie XXXIII edycji programu edukacyjnego „Zachowamy piękno i walory przyrodnicze Bieszczadów” realizowanego przez Bieszczadzki Park Narodowy, który obejmował warsztaty terenowe.Zajęcia odbyły się w Terenowej Stacji Edukacji Ekologicznej Bieszczadzkiego Parku Narodowego...