Nie od dawna wiadomo , że aktywność fizyczna wpływa na plastyczność naszego mózgu. Ponadto kształtuje charakter, wytrwałość w dążeniu do celu , a co najważniejsze wyzwala endorfiny.
Pan Piotr Krzanowskizaszczycił swoją obecnością uczniów klasy 2a i 3 c potwierdzając, że sport to zdrowie zarówno dla umysłu jak i ciała.
W dniach 30-31 maja uczennica klasy IV b, Iga Rogalska, wraz ze swoim kucykiem Moby Dic uczestniczyła w Regionalnych Zawodach Ujeżdżeniowych „Topo Cup” w Toporzysku koło Rabki. W poszczególnych konkursach wywalczyła I i III miejsce.
W miniony weekend odbył się VI Memoriał im. Adama Poznańskiego – Mistrzostwa Polski w Fit Kid oraz Acro i Free Dance w Medyce. W zawodach wzięli udział zawodnicy z całej Polski, prezentując swoje umiejętności, talent oraz miesiące ciężkiej pracy podczas...
Wczorajszy wieczór na długo pozostanie w pamięci uczniów klas 8. Młodzież świetnie bawiła się przy muzyce, tańcząc i spędzając wspólnie czas w radosnej atmosferze. Była to również okazja do ostatnich wspólnych chwil w gronie klasowym przed zakończeniem nauki w szkole...