Ach, co to był za bal… Bal ósmoklasisty już za nami

Ach, co to był za bal… Bal ósmoklasisty już za nami

Wczorajszy wieczór na długo pozostanie w pamięci uczniów klas 8. Młodzież świetnie bawiła się przy muzyce, tańcząc i spędzając wspólnie czas w radosnej atmosferze. Była to również okazja do ostatnich wspólnych chwil w gronie klasowym przed zakończeniem nauki w szkole podstawowej. Nie zabrakło wzruszeń oraz pamiątkowych zdjęć, które będą przypominać o tych pięknych momentach. To był wieczór pełen niezapomnianych emocji i dobrej zabawy.
Dziękujemy serdecznie Rodzicom za organizację, Dj Claudia Music&Fun za oprawę muzyczną i niesamowitą energię, a firmie „Malinowa kuchnia” za pyszne przekąski.

Powiązane posty
Przejdź do treści