Dzień Kobiet w kl. IB

Uczniowie klasy IB spędzili Dzień Kobiet w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Czekało tam na nich wiele atrakcji. Najpierw odbyły się zajęcia biblioteczne związane tematycznie z dniem 8 Marca. Dzieci dowiedziały się od kiedy i na jak szeroką skalę jest świętowany na świecie Dzień Kobiet. Panie bibliotekarki przybliżyły uczniom sylwetki i zasługi znanych kobiet, zaprezentowały odpowiednią literaturę, przygotowały interesujące metody prace. Później uczniowie uczestniczyli w warsztatach plastycznych, podczas których wykonywali breloczki dla ulubionych kobiet. Zadowoleni z efektów pracy i miłej atmosfery panującej w placówce, uczniowie wrócili do szkoły z postanowieniem szybkiego powrotu do biblioteki.