Dzień Dziecka w klasie 1a był pełen radości, uśmiechu i wspólnej zabawy. Najpierw uczniowie spędzili czas na szkolnym boisku, gdzie odbył się piknik. Na kocykach czekały rozmowy, odpoczynek i mnóstwo śmiechu. Dzieci chętnie grały w piłkę, badmintona oraz skakały na...
W naszej szkole odbyło się niezwykle ciekawe spotkanie z pszczelarzem, w którym uczestniczyli uczniowie klas 1a, 1b, 2a, 2b oraz 3a.Podczas zajęć dzieci miały okazję poznać fascynujący świat pszczół oraz dowiedzieć się, jak powstaje miód – od pracy pszczół w...