Klasowy Piknik Rodzinny w 1a!

W piątek 2 czerwca odbył się piknik rodzinny klasy 1a. Rodzice przygotowali dla swoich pociech mnóstwo atrakcji. Głównym celem tego spotkania było wspólne świętowanie z okazji Dnia Matki, Dnia Ojca oraz Dnia Dziecka.
W pierwszej kolejności wychowawczyni wraz ze swoimi podopiecznymi złożyła rodzicom życzenia, a następnie odbyła się część artystyczna. Pierwszoklasiści uczestniczyli we wspaniałych „Myszkowych animacjach dla dzieci” poprowadzonych przez panią Martę Sołopatycz i panią Kamilę Naczas. Były zabawy ruchowe przy muzyce, zawody sportowe, zabawy
w tunelu, balony, brokatowe tatuaże i bańki mydlane. „Wisienką na torcie” były przejażdżki konne. Szczególne podziękowania za spotkanie z tymi wspaniałymi zwierzętami należą się państwu Sabinie i Jakubowi Szuryn, rodzicom naszej uczennicy Michasi.
Uczniowie pokazali, że mają niekończące się pokłady energii, którą uzupełniali przy bufecie z pysznymi ciastami i owocowymi przekąskami. Najbardziej rozchwytywane były zabawy dla rodziców tj. szukanie własnego portretu, taniec ze wstążkami gdzie nagrodami były lody dla swoich dzieci.
Na koniec był grill z kiełbaskami.

Serdecznie dziękuję rodzicom za udział i zaangażowanie w organizację pikniku oraz pani Grecie Bluj, pani Kamili Florek i pani Kindze Zoszak za pomoc przy realizacji programu artystycznego oraz wykonaniu dekoracji. Uczniowie na długo zapamiętają to spotkanie!

wychowawca klasy 1a

Jolanta Kaźmierczak