Konkurs plastyczny pt: „Mój pomysł na pomnik Królowej Zofii Holszańskiej”

Królowa jest tylko jedna! Królowa Zofia Holszańska, patronka SP8!

Już za miesiąc: 17 maja 2024 r. w naszej szkole będziemy obchodzić Dzień Patronki Szkoły.
W związku z tym uroczystym wydarzeniem, serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów SP8 do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt.: „Mój pomysł na pomnik Królowej Zofii Holszańskiej”.
Jest to wyjątkowa okazja na wyrazisty hołd dla wielkiej postaci historycznej – królowej Zofii, która wiele wniosła w historię naszego miasta. Niech Twoje dzieło zostanie częścią dziedzictwa kulturowego, inspirując przyszłe pokolenia.
Konkurs objęty jest honorowym Patronatem Muzeum Historycznego w Sanoku.

Szczegóły konkursu na plakacie lub u Pani Karoliny Mróz oraz u Pani Anny Żuchowskiej.

Taka mała podpowiedź: możecie inspirować się serialem „Korona Królów” i postacią Sonki, graną przez p. Marię Pawłowską.