LIGA ROBOTÓW przygotowania

LIGA ROBOTÓW – przygotowania

Ruszyły przygotowania do Ogólnopolskiego Projektu Liga Robotów, do którego została zakwalifikowana drużyna z naszej szkoły w składzie: Sofia Terletska i Oliwia Sobańska z klasy 7c oraz Nikola Knurek, Julia Kapustyńska, Filip Carkowski i Szymon Nowakowski z klasy 8a.

Na pierwszym spotkaniu roboczym zespół starał się maksymalnie wykorzystać możliwości HUB-a z zestawu LEGO SPIKE PRIME.

Nasza drużyna dołączyła do grona 20 szkół Województwa Podkarpackiego oraz 320 szkół podstawowych z całej Polski. 14 listopada 2023 odbędą się Zawody Regionalne w Lublinie, na których mamy zamiar godnie reprezentować naszą szkołę.

Wkrótce otrzymamy MATĘ konkursową i zostanie określona MISJA, którą nasz zespół będzie przygotowywał.

Koordynatorem i opiekunem naszej reprezentacji jest p. Wacław Bojarski.