MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA w klasie 2a!

Dla każdego jak marzenie,

jest przez „0” liczb mnożenie!

Zawsze wynik jest gotowy

– zero – no i kłopot z głowy.

Gdy przez „1” będziesz mnożyć

możesz problem ten odłożyć!

Bo iloczyn równy liczbie,

którą mnożyć Ci dziś przyjdzie.

Niedawno w naszej klasie odbył się konkurs matematyczny o tytuł „Mistrza Tabliczki Mnożenia”. Rywalizowali wszyscy uczniowie z klasy 2a.

Celem konkursu było sprawdzenie biegłości w posługiwaniu się tabliczką mnożenia.

W zmaganiach o tytuł „Mistrza Tabliczki Mnożenia” obowiązywała znajomość tabliczki mnożenia w zakresie 100. Dało się zaobserwować bardzo wyrównany poziom wśród uczestników. Matematyczne zmagania indywidualne a także zespołowe wywołały tylko uśmiech na twarzach dzieci. W konkursie nie było przegranych, każdy otrzymał dyplom z nagrodą niespodzianką w postaci oceny 6 dla Mistrza oraz 5 dla pozostałych uczestników.

Gratulujemy wspaniałych wyników! Mamy nadzieję, że wszyscy nie tylko rywalizowali, ale i dobrze się bawili. Serdecznie dziękujemy rodzicom za piękne nagrody, które ucieszyły wszystkich.