Mistrzowie nie zwalniają tempa… powtarzają SUKCES!

Z wielką radością spieszymy poinformować o kolejnych sukcesach naszych uczniów!

W bieżącym roku szkolnym odbyła się VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników”.

Do rywalizacji przystąpiło 22 uczniów SP8. Po kolejnych etapach wyłoniono dwie trzyosobowe drużyny, które uzyskały wyniki umożliwiające im start w ogólnopolskim finale.

9 maja 2024 r. nasi wspaniali czytelnicy przystąpili do finałowych zmagań. Rozwiązanie testu online nie było łatwe, jednak zawodnicy SP8 dali z siebie wszystko i odnotowali świetne wyniki:

HANNA CZOPOR – kl. 3a, LILIANA SKOCZUŁEK – kl. 2c oraz MARIA SZELĄG – kl. 2a zdobyły tytuł MISTRZA WIELKIEJ LIGI CZYTELNIKÓW w kategorii klas 1 – 3 !!!

MICHAŁ SKOWROŃSKI – kl. 4a, KLARA SZWARC – kl. 5a WERONIKA WOLANIN – kl. 5b uzyskali tytuł PIERWSZEGO WICEMISTRZA WIELKIEJ LIGI CZYTELNIKÓW w kategorii klas 4 – 6 !!!

Gratulujemy wiedzy, pasji, zaangażowania i ogromnej pracowitości! Przygotowanie do konkursu stanowiło potężne wyzwanie, z którym nasi zdolni uczniowie wspaniale sobie poradzili!!!