Odkrywanie Antarktydy w Laboratorium Przyszłości Podsumowanie lektury „Zaczarowana zagroda”

Odkrywanie Antarktydy w Laboratorium Przyszłości – Podsumowanie lektury „Zaczarowana zagroda”

Uczniowie z klasy 2c, podsumowując lekturę pt. „Zaczarowana zagroda”, odwiedzili laboratorium przyszłości w naszej szkole. Korzystając z gogli ClassVr, dzieci przeniosły się na Biegun Południowy, co w połączeniu z wirtualnym spacerem po Antarktydzie jeszcze bardziej wzmocniło atmosferę książki. Dzięki wizualizacji miejsca w trybie 360° i trójwymiarowym efektom, uczniowie poczuli się jak polarnicy badający życie pingwinów. Obserwacja pingwinów i stacji polarnej zainspirowały ich do stworzenia pracy przestrzennej. Teraz w naszej klasie możemy podziwiać kawałek Antarktydy z przebiegłym pingwinem Elegancikiem na czele.