SP8 HANDBALL TEAM piątą drużyną Województwa!

Kilka lat godzin na treningu, mnóstwo wylanego potu, setki wykonanych ćwiczeń i tysiące rzutów na bramkę nie poszło na marne. Dziewczyny z naszej szkoły zajęły piąte miejsce w finale wojewódzkim z piłki ręcznej. Jest to ogromny sukces, dla szkoły bez tradycji i wymiarowego boiska.

Drużyna w sezonie 2022/2023 przegrała tylko z wice mistrzyniami
i mistrzyniami województwa, i to po bardzo wyrównanych meczach. Nasze szczypiornistki walczyły jak równy z równym…tak naprawdę zabrakło troszeczkę szczęścia, żeby wyjść z tych pojedynków zwycięsko. We wszystkich turniejach sezonu dziewczyny zostawiły mnóstwo sił, walki i ogromnej ambicji oraz zaangażowania.

Dla mnie są niesamowite i najlepsze! Mam nadzieję że zespół zapoczątkował tradycję w tej pięknej dyscyplinie sportu.

Drużyna występowała w składzie:

Bramkarki:

• Veronique Reizer
  • Jagoda Błaszczak
  • Gabrysia Osieczko

We wrześniu zapraszamy na treningi wszystkie dziewczyny w każdym wieku, które chciałyby spróbować swoich sil w piłce ręcznej i mają ochotę reprezentować szkołę w zawodach.