Światowy Dzień Walki z Głodem 16 października poza nami…

Światowy Dzień Walki z Głodem – 16 października poza nami…

!!!  BARDZO WAM DZIĘKUJEMY !!!

Kolejny raz stanęliście na wysokości zadania i przynieśliście do szkoły WIELKĄ GÓRĘ długoterminowych produktów żywnościowych.

Wszystkie produkty zostały dostarczone do Domu Inwalidy prowadzonego na Olchowcach przez Towarzystwo Św. Brata Alberta. Miło było dostrzec w oczach odbierających produkty WIELKIE ZASKOCZENIE i pytanie… „to naprawdę dla nas”.

Praktycznie z każdej klasy uczniowie dostarczyli następujące produkty:

Sól – 10
Olej – 9
Kasza – 71
Mąka – 27
Makarony – 145
Cukier – 28
Budyń – 16
Kisiel – 1
Zupa w proszku – 17
Przyprawy i proszki do pieczenia – 10
Kukurydza w puszce – 23
Groszek w puszce – 32
Ryż – 62
Konserwa rybna – 28
Płatki owsiane i kukurydziane – 20
Mleko – 2
Kawa rozpuszczalna – 6
Kawa 3w1 pojedyncze saszetki – 5
Fasola w puszce – 24
Pomidory w puszce – 2
Śliwki suszone – 1
Koncentrat pomidorowy – 23
Pasztet konserwowy – 17
Groch łuskany – 16
Fasola – 1
Czekolada gorzka – 1

Czekolada mleczna – 2
Wiórki kokosowe – 1
Bułka tarta – 1
Ananasy w puszce – 6
Żurek – 1
Sok z buraka – 1
Ciasteczka kruche – 7
Konserwa gulasz – 16
Szynka konserwowa – 2
Ogórki konserwowe – 1
Grzanki ziołowe – 1
Herbata – 19
Ketchup – 2
Ziarnka słonecznika – 1
Kofitury – 2
Dżem – 1
Wafle – 4
Gotowe dania – 2
Skrobia ziemniaczana – 1
Żurawina – 1
Kotlety sojowe – 1
Sos pomidorowy do makaronu – 7
Ciecierzyca – 1
Soczewica – 1
Suszone grzyby – 2

Do akcji przyłączyli się Uczniowie i ich Rodzice z klasy:

KLASY 1-3

1a: Maksymilian Ciupka, Franciszek Czopor,

1b: Zofia Żuchowska, Zuzanna Suzańska, Gabriel Hap, Magdalena Warchoł, Ignacy Rogoz, Julia Zimoń, Maja Carkowska, Nela Szwarc, Paweł Chudzika, Maciej Biskup, Szymon Olejarz, Adam Szychowski, Wiwiana Dunaj, Maciej Biskup

2a: Magdalena Trznadel, Jakub Koczara, Michał Grządziel, Maria Szeląg, Paweł Chmielewski, Michalina Szuryn, Weronika Gałuszka, Karol Duślak

2b: Kosma Pacykowski, Anna Malinowska, Zofia Stępień, Maja Dutkiewicz, Kamil Kuczma, Natalia Pacławska, Helena Biega, Jan Paryga,

2c: Marcel Haduch,

3a: Hanna Czopor, Bruno Kobiałka, Tomasz Bach, Grządziel Mateusz, Zuzanna Mróz, Maja Kuczma, Bruno Radożycki, Jakub Bajger,

3b: Zofia Adamska, Aleksander Doskowski, Maria Warchoł, Mihaiło Kovalenko, Wiktoria Drwięga, Apolonia Szczepkowska-Krok, Zuzanna Gierczak,

KLASY 4-8

4a: Bartosz Struś, Róża Kameczura, Nadia Bluj, Bianka Trznadel, Krzysztof Klimkowski, Emilia Futryk, Sławomir Baran , Emilia Carkowska, Natalia Duślak, Zuzanna Pietruszka

4b: Nina Bartnik, Aleksandra Drwięga, Anna Rąpała, Gniewko Suzański, Miłosz Skowroński, Maksymilian Trojanowski, Zuzanna Bajger, Tymoteusz Adamski,

5a: Pola Bal, Kacper Sośnicki, Wiktoria Abako, Klara Szwarc, Milena Wojnarowska, Lidia Gajewska, Julia Czyż, Hanna Radożycka, Nazar Yahovdyk

5b: Kosma Kosiek, Laura Głuszyk

5c: Szymon Milczanowski, Dawid Trznadel, Wiktor Bach, Amelia Lisowska, Zofia niemiec,

6a: Natalia Futryk,

6b: Hanna Kameczura, Igor Górnik, Oliwia Kulikowska, Nadia Głowacz

7a: Damian Dmitrzak, Wojciech Klimkowski, Hubert Bach, Franciszek Dąbrowski, Maciej Wojciechowski, Antoni Lisowski, Emilia Bulewicz, Jagoda Błaszczak,

7b: Michał Kuczma, Aleksandra Dzwonik, Yuliia Yahovdyk, Symon Kubowicz

7c : Marlena Wielgosz, Maja Trojanowska, Piotr Wilk,

8a: Wiktor Trznadel, Oskar Skórka, Blanka Stabryła, Dawid Stabryła, Filip Carkowski,

8b: Amelia Hałajcio, Miłosz Styś, Jakub Rycyk, Aleksandra Murawska, Luiza Rycyk, Gabriela Kuczma, Natalia Gałuszka, Nicola Poznańska, Milena Bajger,

Akcję w szkole koordynowali uczniowie klasy 8b pod opieką wychowawcy klasy p. Wacława Bojarskiego.

Related Posts
Skip to content