Święto kreatywności, odwagi i talentów czyli Międzynarodowy Dzień Kropki w klasie 2c

Święto kreatywności, odwagi  i talentów czyli Międzynarodowy Dzień Kropki w klasie 2c

Piątek 15 września uczniowie klasy 2c spędzili wyjątkowo. Wszystko za sprawą Vasthi, głównej bohaterki książki pt. ”Kropka”. Dziewczynka, zainspirowana przez nauczycielkę uwierzyła w siebie
i rozpoczęła wspaniałą podróż w poszukiwaniu swoich talentów.

Uczniowie często uważają, że niczego nie potrafią. To nieprawda, każdy jest w czymś dobry! Właśnie takie hasła przyświecały nam tego dnia.

Dzieci stworzyły piękne prace, ozdobiły wejście do szkoły a także wzajemnie się wspierały i opowiadały o swoich mocnych stronach. Jak się okazało niektórzy mają talent do leniuchowania ;), inni pięknie śpiewają, malują lub zawsze służą pomocną dłonią.
Wszyscy zgodnie stwierdzili, że każdy ma jakiś talent.

Zobaczcie sami!

Opracowanie: