Udział uczniów w Charytatywnym Koncercie Kolęd w SDK Sanok

„Gdzie słyszysz śpiew, tam wstąp, tam dobre serce mają” ♥️

Charytatywny Koncert Noworoczny 🎶✨

W niedzielny wieczór 21 stycznia 2024 r. w Sanockim Domu Kultury odbył się wyjątkowy koncert. Serce naszego miasta zabiło w rytmie wspaniałych występów utalentowanych artystów. Piękna atmosfera, muzyka niosąca radość, a wszystko to dla szczytnego celu 💪Piękno naszych tradycyjnych kolęd, pieśni i piosenek świątecznych chcieliśmy połączyć z czynieniem Dobra, czyli akcją charytatywną. W trakcie występu była prowadzona dobroczynna zbiórka pieniędzy na pomoc w walce z chorobą dla 𝗠𝗮𝗿𝘁𝘆𝗻𝗸𝗶 𝗣𝗼𝘀𝗮𝗱𝘇𝗸𝗶𝗲𝗷 💛. Dziecięce głosy rozbrzmiewały z uroczą niewinnością, dodając magicznego wdzięku i wprowadzając wszystkich gości w kolędowy nastrój 🎤🧒👧Wydarzenie zostało zorganizowane z inicjatywy Pani Joanny Gosztyły, która przygotowała naszych wspaniałych artystów. W imieniu naszej szkoły składamy serdeczne podziękowania  wszystkim uczestnikom, rodzicom oraz nauczycielom, którzy z wielkim sercem przyłączyli się do tej akcji.

W koncercie wzięli udział:

3a: Lena Koczera, Sandra Świderska, Zuzanna Mróz, Milena Sikoń, Zuzanna Szwyd, Lena Frydryk, Maja Kuczma, Zofia Tomkiewicz, Tomasz Bach.

4a: Zuzanna Pietruszka, Milena Wolanin, Emilia Futryk, Natalia Duślak, Igor Ustianowski, Fabian Fal, Jan Wanielista.

4b: Marcelina Dżoń, Anna Rąpała, Szymon Helfer, Gniewko Suzański, Maksymilian Trojanowski, Michał Skowroński, Antonina Krokis.

8b: Justyna Świderska, Oliwia Wójcik.

Koordynatorzy:
Maria Trzeciak