Warsztaty wielkanocne w IB

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się organizowane dwa razy do roku wystawy świąteczne, których gospodarzem jest Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku. Tym razem mieliśmy okazję podziwiać twórczość miejscowych rękodzielników podczas XXVIII Wystawy Wielkanocnej. Pisanki, palmy, koszyczki i inne ozdoby mieniące się różnorodnością barw i form wykonania, ukazywały talent i kreatywność wykonawców. Cieszyły oko i płynnie wprowadzały zwiedzających w klimat Wielkanocy. Drugą atrakcją dla uczniów klasy IB był udział w warsztatach wielkanocnych pt. ,,Moja pisanka” prowadzonych przez Panią Annę Kowalczyk. Dzieci poznały nową technikę zdobienia pisanek metodą decoupage. Korzystając z niewielkiej pomocy Pań, uczniowie wyczarowali przepiękne pisanki, które staną się ozdobą domów podczas nadchodzących świąt. Zapraszamy do obejrzenia efektów naszej pracy.