17 czerwca 2026 r. uczniowie klasy 6b pod opieką p. Marii Trzeciak i p. Barbary Silarskiej wybrali się na wycieczkę integracyjną do Laser Force w Kostarowcach. Główną atrakcją wyjazdu był paintball laserowy.
Podczas rozgrywek uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności współpracy, refleks i spryt, a przede wszystkim świetnie się bawić. Nie brakowało śmiechu, zdrowej rywalizacji i radości ze wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie mogli również podziwiać piękno otaczającej przyrody, cieszyć się spokojem i bliskością natury. Na zakończenie wszyscy spotkali się przy grillu, gdzie przy pieczonych kiełbaskach mogli odpocząć i podsumować pełen atrakcji dzień.
















