Wycieczka I B do Rancza w Pstrągowej

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego, uczniowie klasy IB wyjechali na wycieczkę do Rancza w Pstrągowej. Pogoda i humory dopisały znakomicie. W programie mieliśmy zwiedzanie Mini Zoo w stylu Safari, gdzie ciekawostką okazał się niezwykle kontaktowy wielbłąd Bartuś  i niespotykana w naturze koza z czterema rogami. Potem była przejażdżka kuligiem na kołach po malowniczej okolicy oraz podziwianie wiejskiego krajobrazu z wieży widokowej. Następnie, spragnione ruchu dzieci, korzystały z dmuchanych zjeżdżalni, toru pontonowego oraz parku linowego ,,Małpi gaj”. Hitem dnia okazało się ujeżdżanie byka rodeo. Kolejną atrakcja była dyskoteka w Klubie Ranczo, gdzie uczniowie tańczyli do ulubionych przebojów. Na koniec wycieczki odwiedziliśmy namiot Tipi, w którym wysłuchaliśmy opowieści przewodnika o życiu i zwyczajach Indian. Po kilku godzinach świetnej zabawy, pełni wrażeń wróciliśmy do Sanoka. Dziękujemy Mamie Nikodema Berbeki za przygotowanie filmiku z tego wydarzenia i zapraszamy do jego obejrzenia.