Za nami II UROCZYSTA GALA rozdania nagród i dyplomów w roku szkolnym 2025/2026…

Za nami II UROCZYSTA GALA rozdania nagród i dyplomów w roku szkolnym 2025/2026…

22 maja 2026 w naszej szkole odbyła się II uroczysta GALA rozdania dyplomów i nagród za konkursy szkolne i pozaszkolne rozstrzygnięte w miesiącach styczeń-maj roku szkolnego 2025/2026. Cała społeczność szkolna SP8 – Dyrekcja, nauczyciele, przedstawiciele Rady Rodziców oraz uczennice i uczniowie wszystkich klas – wszyscy zebrali się na sali gimnastycznej, by wspólnie, w wyjątkowej atmosferze, kolejny raz doceniać starania i świętować sukcesy.

Witając wszystkich, Pan Dyrektor Adam Wal, skierował do uczniów kilka słów – gratulował wszystkim nagrodzonym, zachęcał całą uczniowska społeczność do udziału w kolejnych konkursach i złożył podziękowania Radzie Rodziców za owocną współpracę oraz wsparcie przy organizacji nagród.

Podczas GALI wręczone zostały dyplomy i nagrody za:

– Szkolny Konkurs Plastyczny objęty honorowym patronatem Burmistrza Miasta Sanoka – „Jej wysokość Magnolia Zofia” – zorganizowany w ramach obchodów Święta Patrona naszej szkoły 
– Szkolny Konkurs Historyczny dla klas 4-5 „POLSKA PIERWSZYCH PIASTÓW”
– Szkolny Konkurs Historyczny dla las 6-8 „KONSTYTUCJA TRZECIEGO MAJA”
– etap szkolny IX edycji konkursu „POETA PRZYRODNICZY” organizowanego przez Zespół Parków Krajobrazowych w Przemyślu
– etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczo-Leśnego „LAS I JEGO MIESZKAŃCY” organizowanego przez Zespół Szkół Leśnych w Lesku
– Szkolny Konkurs o tytuł „Mistrza Pięknego czytania SP8” dla klas 4-8
– Szkolny Konkurs Fotograficzny promujący czytelnictwo „SLEEVEFACE”
– Ogólnopolski Konkurs ALFIK HUMANISTUYCZNY
– Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas 4-8
– Szkolny Konkurs Czytania ze zrozumieniem dla klas 4-8
– etap szkolny Konkursu Plastycznego „SERCE MA MOC” zorganizowanego z okazji otwarcia Podkarpackiego Centrum Interwencji Sercowo-Naczyniowych w Sanoku
– Ogólnopolski Konkurs Matematyczno-Informatyczny INSTALOGIK
– Ligę Mistrzów Szybkiego Pisania SP8
– QUIZ, w którym chętni uczniowie mogli wziąć udział po spotkaniu o „Bezpieczeństwie w sieci i zagrożeniach związane ze sztuczna inteligencją” zorganizowanym przez Gigantów Programowania.
– Szkolny Konkurs dla klas 8 „MISTRZ GENETYKI”.
– Szkolny Konkurs dla klas 7 „ZDROWE ŻYWIENIE – MĄDRE MYŚLENIE”
– Szkolny Konkurs „NAUKOWA PISANKA”
– Szkolny Konkurs Plastyczny dla klas 1-3 „Biało-Czerwona w naszych sercach”
– Szkolny Konkurs Plastyczny dla klas 4-8 „Dumni z Biało-Czerwonej. Polska malowana w barwach ojczystych”
– etap szkolny Międzyszkolnego Konkursu Tanecznego „POCZUJ RYTM!”

Ponadto podczas GALI wręczone zostały:

– upominki dla wszystkich uczniów biorących udział w szkolnym zadaniu EKO3 i EKO4
– słodkie upominki dla wszystkich klas, za aktywny udział w naszej szkolnej grze terenowej zorganizowanej w ramach szkolnego „Tygodnia dla Ziemi”.

Wszyscy  odbierający nagrody i wyróżnienia, byli otoczeni gratulacjami i brawami.

Jeszcze raz SERDECZNIE GRATULUJEMY nagrodzonym i ZACHĘCAMY WSZYSTKICH uczniów do aktywnego udziału w kolejnych konkursach szkolnych i pozaszkolnych w roku szkolnym 2025/2026.

WIELKIE PODZIĘKOWANIA kierujemy do naszej Rady Rodziców oraz wszystkich Sympatyków SP8 za życzliwość, zaangażowanie i okazane wsparcie, dzięki którym możliwe było ufundowanie nagród we wszystkich konkursach. 

Galę koordynowali: p. Maria Trzeciak, p. Anna Skowrońska, p. Elżbieta Buczek i p. Mariusz Bieńko.

Powiązane posty
Przejdź do treści