Zapraszamy do wysłuchania audycji radiowej z udziałem uczniów 2a

A ile królowa miała lat, kiedy zmarła? A czy na tym zamku były wykonywane wyroki, że aż tak? (dziewczynka przesuwa dłonią tuż pod brodą) … dzieciaki i ich ciekawość historii …

W ten weekend 02 kwietnia 2023 r. w magazynie radia Złote Przeboje będzie możliwość wysłuchania obszernej relacji z fenomenalną klasą 2A i jej wychowawczynią Karoliną Mróz. Audycję poprowadzi pani redaktor Elżbieta Mazur – Bielat, która opowie o klasowej wizycie w Muzeum Historycznym w Sanoku. Będzie o samym zamku, ale też o fantastycznym artyście Marianie Kruczku. Lekcję muzealną prowadził i dzielnie na te wszystkie pytania dzieci odpowiadał January Jan Sokołowski.

Nagranie na antenie radia Złote Przeboje 103,6 FM będzie możliwe do wysłuchania w najbliższą niedzielę między godziną 8:00-9:00 rano oraz w powtórce między 21:00-22:00.

Do usłyszenia na antenie!
Tydzień w Bieszczadach – Radio Złote Przeboje 103,6