3A radośnie świętuje Dzień Dziecka

Dzień Dziecka 👧👦w Mediatece w Sanoku dla uczniów z klasy 3A był prawdziwą gratką. Tym razem mieliśmy okazję przenieść się w przeszłość i zanurzyć w klimacie Gier Retro🎮, które pochłonęły nas bez reszty. Dzieci z wielką radością zagrały na dobrze znanych konsolach i komputerach sprzed lat. Mario, Pac-Man, Tetris – te i wiele innych klasyków sprawiły, że każdy znalazł coś dla siebie.

Ale to nie był koniec atrakcji. W Majsterkowni czekały na nas prawdziwe wyzwania. Pod okiem doświadczonych przewodników, młodzi odkrywcy spróbowali swoich sił w różnorodnych zajęciach z konstruowania – dziecięca kreatywność nie zna granic!🤩Zdecydowanie wizyta w Mediatece, to był wspaniały czas przeznaczony na zabawę, naukę, integrację i współpracę💪🦾