To już kolejny sukces Weroniki Wolanin z klasy 4b, która zdobyła WYRÓŻNIENIE w Międyszkolnym Konkursie Plastycznym „W świecie baśni Andersena”, organizowanym przez ODK Puchatek wSanoku. Wykonała ilustrację do „Dzikich Łabędzi”.
W konkursie brało udział 255 uczestników.
!!! Serdecznie jej GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów !!!
23 kwietnia 2026 roku w budynku Foresterium w Zagórzu znajdującego się u podnóża ruin klasztoru Karmelitów Bosych odbył się wojewódzki konkurs historyczny Wpływy wschodnie w kulturze i historii Polski. Bardzo szeroka tematyka konkursowa zawierała nie tylko rys dziejowy dotyczący najazdów...
W dniach 21–22 czerwca zawodniczki UKS Aquarius Lesko, uczennice naszej szkoły – Emilia Futryk i Róża Kameczura – z powodzeniem reprezentowały klub podczas Drużynowych Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików 13-letnich, które odbyły się w Gliwicach. Obie zawodniczki zaprezentowały bardzo wysoką formę, ustanawiając nowe rekordy klubowe. Róża...