DZIĘKUJEMY za zaufanie!

Niezmiernie miło  jest nam poinformować, że nasza szkoła uzyskała zaszczytne I miejsce w powiecie sanockim w kategorii Szkoła Roku, w największym w Polsce Plebiscycie Edukacyjnym 2022, organizowanym prze gazetę codzienną Nowiny.
W kategorii  szkół podstawowych zostały nagrodzone szkoły, które zasługują na miano najbardziej przyjaznych uczniom i rodzicom. Jak czytamy na stronie internetowej Nowin : „chodzi o szkoły,
w których kadra pedagogiczna dba o dobrą atmosferę. W plebiscycie uczniowie i ich rodzice docenią starania dyrekcji i wszystkich nauczycieli”.

Tym bardziej cieszy fakt, że do konkursu zostaliśmy nominowani przez Rodziców. Już sama nominacja jest powodem do dumy, a uzyskanie I miejsca jest niewątpliwie zaskoczeniem.

Cieszymy się również, że w kategorii Nauczyciel Roku klas 0-3, II miejsce w powiecie sanockim uzyskała Pani Karolina Mróz, a w kategorii nauczycieli klas 4-8,  III miejsce w powiecie sanockim zdobyła  Maria Trzeciak. Tuż za podium, na IV miejscu uplasował się Pan Daniel Sękowski.

!!! Wdzięczni za wszystkie nominacje, cieszymy się, że nasza praca została przez Państwa doceniona i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby Uczniowie czuli się u nas dobrze,
a lekcje upływały w przyjaznej atmosferze !!!