Kolejny raz wyruszyliśmy na szlak, tym razem w ramach XXX edycji Programu Edukacyjnego „Zachowaj piękno i walory przyrodnicze Bieszczadów”, którego organizatorem jest Bieszczadzki Park Narodowy pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty.
Jesienne warsztaty terenowe odbyły się w rejonie Bukowego Berda, gdzie mogliśmy podziwiać piękne bieszczadzkie krajobrazy oraz poszerzać swoją wiedzę przyrodniczą w zakresie fauny i flory tych terenów.
W dniach 30-31 maja uczennica klasy IV b, Iga Rogalska, wraz ze swoim kucykiem Moby Dic uczestniczyła w Regionalnych Zawodach Ujeżdżeniowych „Topo Cup” w Toporzysku koło Rabki. W poszczególnych konkursach wywalczyła I i III miejsce.
W miniony weekend odbył się VI Memoriał im. Adama Poznańskiego – Mistrzostwa Polski w Fit Kid oraz Acro i Free Dance w Medyce. W zawodach wzięli udział zawodnicy z całej Polski, prezentując swoje umiejętności, talent oraz miesiące ciężkiej pracy podczas...
Wczorajszy wieczór na długo pozostanie w pamięci uczniów klas 8. Młodzież świetnie bawiła się przy muzyce, tańcząc i spędzając wspólnie czas w radosnej atmosferze. Była to również okazja do ostatnich wspólnych chwil w gronie klasowym przed zakończeniem nauki w szkole...