W dniu 02.10. 2023 r. z okazji Dnia Chłopaka klasa 6a wybrała się na ściankę wspinaczkowa do CSE w Sanoku.
Wspinaczka to popularny sport na całym świecie. Jednocześnie to także świetny i unikalny sposób na utrzymanie dobrej kondycji i zdrowia o czym przekonali się uczniowie klasy 6a.
Była to niezapomniana i ekscytująca przygoda dla wszystkich uczestników, uwieczniona na video relacji.
Dzień Dziecka w klasie 1a był pełen radości, uśmiechu i wspólnej zabawy. Najpierw uczniowie spędzili czas na szkolnym boisku, gdzie odbył się piknik. Na kocykach czekały rozmowy, odpoczynek i mnóstwo śmiechu. Dzieci chętnie grały w piłkę, badmintona oraz skakały na...
W naszej szkole odbyło się niezwykle ciekawe spotkanie z pszczelarzem, w którym uczestniczyli uczniowie klas 1a, 1b, 2a, 2b oraz 3a.Podczas zajęć dzieci miały okazję poznać fascynujący świat pszczół oraz dowiedzieć się, jak powstaje miód – od pracy pszczół w...