W dniu 02.10. 2023 r. z okazji Dnia Chłopaka klasa 6a wybrała się na ściankę wspinaczkowa do CSE w Sanoku.
Wspinaczka to popularny sport na całym świecie. Jednocześnie to także świetny i unikalny sposób na utrzymanie dobrej kondycji i zdrowia o czym przekonali się uczniowie klasy 6a.
Była to niezapomniana i ekscytująca przygoda dla wszystkich uczestników, uwieczniona na video relacji.
W naszej szkolnej Art Galerii prezentujemy wyjątkowe szkice – pełne detalu, nastroju i wyobraźni – autorstwa Amelii Lisowskiej, uczennicy klasy 7c. Jej prace, inspirowane symboliczno-surrealistyczną estetyką, wyróżniają się dopracowaną kreską, wyobraźnią oraz wyrazistym klimatem. W niektórych z nich można dostrzec...
W dniach 30-31 maja uczennica klasy IV b, Iga Rogalska, wraz ze swoim kucykiem Moby Dic uczestniczyła w Regionalnych Zawodach Ujeżdżeniowych „Topo Cup” w Toporzysku koło Rabki. W poszczególnych konkursach wywalczyła I i III miejsce.
W miniony weekend odbył się VI Memoriał im. Adama Poznańskiego – Mistrzostwa Polski w Fit Kid oraz Acro i Free Dance w Medyce. W zawodach wzięli udział zawodnicy z całej Polski, prezentując swoje umiejętności, talent oraz miesiące ciężkiej pracy podczas...