Święto Rodziny w IB

18 czerwca w klasie IB odbyła się uroczystość łącząca trzy ważne okazje: Dzień Mamy, Dzień Taty i Dzień Dziecka. Ta impreza integracyjna została podzielona na 2 części: Rodzice – Dzieciom i Dzieci – Rodzicom. Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia pt. ,,W bibliotece szkolnej”, w którym role odegrali Rodzice i Rodzeństwo uczniów z klasy I B. Artyści – amatorzy zachwycili zgromadzoną publiczność poziomem artystycznym, pięknymi strojami i precyzyjnym dopracowaniem występu. Miło nam poinformować, że w teatrzyku wystąpili Państwo: Magdalena i Mariusz Suzańscy, Marta i Paweł Hap, Anna Wach, Iwona Stach – Duda, Monika Szwarc i  Karolina Wadas. Do grupy teatralnej dołączyli uczniowie naszej szkoły: Klara Szwarc, Maja Duda, Maja Stach, Justyna Świderska i Gniewko Suzański.

Gratulujemy pięknej inicjatywy i dziękujemy za poświęcony czas na żmudne przygotowania! W drugiej części imprezy, dzieci wystąpiły dla swoich ukochanych Rodziców w programie artystycznym składającym się z: wierszy, piosenek, tańców i utworów instrumentalnych. Do występu pierwszoklasistów dołączyła ich starsza koleżanka Laura Głuszyk.

Podczas spotkania, wzruszenie mieszało się z uznaniem dla licznych talentów obejrzanych na scenie, co zostało potwierdzone gromkimi brawami. Zwieńczeniem imprezy były przepełnione miłością życzenia i upominki dla Rodziców. Na koniec czekała na wszystkich jeszcze jedna miła niespodzianka w postaci słodkiego poczęstunku. To był bardzo miły, pełen wrażeń dzień. Zapraszamy do obejrzenia relacji z naszej uroczystości.