Zapraszamy do zapoznania się z tematem Zadania EKO 2 – „ODBLASKOWA TORBA – bo bezpieczeństwo też jest modne!” (szczegóły na plakacie poniżej).
Zadanie EKO 2 związane jest z udziałem naszej szkoły w III edycji konkursu „ODBLASKOWA SZKOŁA”, mającego na celu podniesienie świadomości na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez angażowanie uczniów, nauczycieli i rodziców w kreatywne działania na rzecz promowania noszenia elementów odblaskowych.
W dniach 21–22 czerwca zawodniczki UKS Aquarius Lesko, uczennice naszej szkoły – Emilia Futryk i Róża Kameczura – z powodzeniem reprezentowały klub podczas Drużynowych Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików 13-letnich, które odbyły się w Gliwicach. Obie zawodniczki zaprezentowały bardzo wysoką formę, ustanawiając nowe rekordy klubowe. Róża...
17 czerwca 2026 r. uczniowie klas siódmych uczestniczyli w II etapie XXXIII edycji programu edukacyjnego „Zachowamy piękno i walory przyrodnicze Bieszczadów” realizowanego przez Bieszczadzki Park Narodowy, który obejmował warsztaty terenowe.Zajęcia odbyły się w Terenowej Stacji Edukacji Ekologicznej Bieszczadzkiego Parku Narodowego...