BRĄZOWY medal Emilii i rekord życiowy Róży GRATULUJEMY

BRĄZOWY medal Emilii i rekord życiowy Róży – GRATULUJEMY …

21.04.2024r odbyły się zawody „UMIEM PŁYWAĆ” w Przeworsku, gdzie nasze uczennic trenujące na co dzień w Uczniowskim Klubie Sportowym REKINY MOSIR Sanok wywalczyły wysokie pozycje.

Emilia Futryk (4a) wywalczyła BRĄZOWY medal na dystansie 50 m (styl klasyczny) oraz 8 miejsce (styl dowolny).

Setne sekundy zadecydowały, że Róża Kameczura (4a) zajęła miejsce 4 (styl dowolny), pobijając tym samym swój rekord życiowy o 3 sekundy.

!!! BRAWO !!!

W zawodach brała udział również Emilia Carkowska (4a), która zajęła wysokie 10 miejsce (styl dowolny).

Kolejne zawody odbyły się w dniu 11.05.2024r w Rzeszowie. Był to Finał Podkarpackiej Ligi Pływackiej Dzieci 11-12 lat.

Ponownie tutaj nasza uczennica Emilka Futryk zajęła 4 miejsce (styl klasyczny 50 m). Do miejsca 3 zabrakło 13 setnych, ale cieszy fakt iż rekord życiowy został pobity o 2.5 sekundy!

!!! Determinacja i wytrwałość na treningach dają efekty i to FANTASTYCZNE !!!

W zawodach brały udział również Natalka Duślak, Bianka Trznadel oraz Nadia Bluj, wszystkie zawodniczki z klasy sportowej 4a!

!!! Gratulacje dla Wszystkich Zawodniczek, za udane starty, pobite rekordy życiowe!