Cuda dzieją się…Jasełka szkolne 2023!

,,Cuda dzieją się.. piękny, radosny dzień i spotkanie świąteczne całej społeczności szkolnej. Tegoroczne Jasełka upłynęły przy dźwiękach kolęd, pastorałek, serdecznych życzeń i rymowanek. Występy artystyczne przygotowała klasa 4a i 4 b wraz z wychowawcami panią Marią Trzeciak i Adamem Dmitrzakiem. Nad częścią muzyczną i techniczną opiekę sprawowali p Gabriela Socha i Jan Mazur. Dyrektor szkoły pan Robert Zoszak złożył wszystkim serdeczne, świąteczne życzenia. Występy uświetnili uczniowie starszych klas. W murach naszej szkoły na tej pięknej, świątecznej uroczystości gościliśmy siostrę dyrektor z ochronki Edmunda Bojanowskiego, nauczycielki wraz z grupą sześciolatków, przewodniczą Rady Rodziców Katarzynę Leśniak, Monikę Czyż, Annę Skowrońską, także wielu rodziców. Jasełka uświetnił występ gościa specjalnego pani Joanny Gosztyły. W czasie uroczystości harcerze przynieśli Światełko Betlejemskie z przekazem i życzeniami. To był piękny czas ..,, Cuda dzieją się… „Dziękujemy wszystkim za wspólny, piękny czas pełen wzruszeń i radości.