Finał Wojewódzki w Łyżwiarstwie Szybkim…

Kolejna odsłona zmagań w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej za nami. Tym razem finały wojewódzkie w łyżwiarstwie. 13 marca w Arenie Sanok rywalizowały drużyny mieszane w Igrzyskach Dzieci. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Wiktoria Abako, Hanna Radożycka, Kinga Trebenda, Kacper Koczera, Adam Lisowski /wszyscy 5a/ i Maksymilian Myćka /6b/ wywalczyła doskonałe 4 miejsce, walkę o brązowy medal przegrywając o zaledwie 0,1 punktu.
Indywidualnie na III miejscu rywalizacje zakończyła Wiktoria Abako.
W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej rywalizacja przebiegała oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców.
Drużyna dziewcząt w składzie: Jagoda Błaszczak, Pola Baran /obie 7a/, Amelia Żołnierczyk i Maja Husejko /obie 7c/ zajęła doskonałe 5 miejsce.
Chłopcy uplasowali się na pozycji 7. Skład drużyny: Dawid Stabryła, Fili Carkowski /obaj 8a/ i Wiktor cebula /8b/.
Opiekun: Jan Mazur