Klasa 3b na wystawie „Zwierzyniec” w MBP w Sanoku

30 maja uczniowie klasy 3b po raz kolejny odwiedzili Miejską Bibliotekę Publiczną w Sanoku. Tym razem oprócz wymiany książek obejrzeli niezwykłą wystawę „Zwierzyniec”, przygotowaną przez wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Sanoku. Zwierzaki zostały wykonane głównie z surowców i materiałów odpadowych: tektury, starych plakatów, plastikowych butelek i wiaderek, gazet, skrawków materiału, zużytych żarówek i wielu innych z pozoru niepotrzebnych drobiazgów, które udało się uratować przed wyrzuceniem. Niektóre prace powstały z drewna i materiałów drewnopochodnych, metalu, szkła i tworzyw sztucznych. O tym, że oryginalne prace bardzo się dzieciakom podobały najlepiej świadczą zdjęcia. Zachęcamy wszystkich do obejrzenia wystawy, która będzie czynna do 21 czerwca.