„Mały Supermatematyk” kolejne osiągnięcia naszych zdolnych uczniów!

„Mały Supermatematyk” – kolejne osiągnięcia naszych zdolnych uczniów!

11 maja w Szkole Podstawowej nr 2 w Sanoku odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczny ,,Mały Supermatematyk”. Wzięli w nim udział uczniowie klas I – IIIz sanockich i okolicznych szkół. Odbywał się on w dwóch kategoriach: drużynowej i indywidualnej. Naszą szkołę reprezentowała trzyosobowa  delegacja drużynowa w składzie: Michał Kadubiec kl. Ib, Bruno Radożycki kl. IIa
i Rozalia Sułek kl. IIIa.
W zmaganiach indywidualnych uczestniczyli również: Zofia Adamska kl. IIb
i Bartosz Struś kl. IIIb.
Po zaciętej rywalizacji siedmiu zespołów, uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce w konkursie drużynowym, co jest ogromnym sukcesem i wyróżnieniem. Wszyscy uczestnicy konkursu wzięli również udział w zawodach indywidualnych. Z radością informujemy, że w kategorii klas I – Michał Kadubiec zajął III miejsce, w klasyfikacji klas II – Bruno Radożycki wywalczył III miejsce, a w zmaganiach klas III – Rozalia Sułek zdobyła II miejsce.

Serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy Wam dalszych sukcesów!