Międzynarodowy DZIEŃ KROPKI w klasie 3c!

15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto odkrywania talentów, kreatywności, odwagi, a przede wszystkim dobrej zabawy. W tym roku uczniowie klas III c naszej szkoły postanowili przyłączyć się do jego obchodów.
Tego dnia obowiązywały ubrania w kropki. Podczas zajęć dzieci wysłuchały historię Vashti bohaterki, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. Po prezentacji oraz pogadance wszyscy uczniowie postanowili pokazać swoje talenty. Przystąpili do wykonania swoich kropkowych dzieł. Wspaniałe efekty ich prac możemy podziwiać na zamieszczonych poniżej zdjęciach.
A my po obchodach Dnia Kropki wiemy jedno: każdy z uczniów ma ogromny talent, wystarczy tylko uwierzyć w siebie!!