Milena, Paulina i Ignacy zostali nagrodzeni przez BURMISTRZA MIASTA SANOKA

19 czerwca 2023 r. w Sali Herbowej sanockiego Urzędu Miasta odbyło się uroczyste spotkanie Pana Burmistrza Tomasza Matuszewskiego z uczniami, którzy w bieżącym roku szkolnym uzyskali tytuły laureatów w konkursach organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty oraz zajęli najwyższe miejsca w olimpiadach i konkursach ogólnopolskich.

Wśród laureatów z naszej szkoły znaleźli się:

• Milena Szyndlar – laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki zorganizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty,
  • Pauline Reizer – laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Francuskiego zorganizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty,
  • Ignacy Jurkowski – laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Juniorów.

W Sali Herbowej obecne były również opiekunki wyróżnionych uczniów – panie: Anna Struś, Beata Jankowska oraz Marzena Brejta, jak również niezwykle dumny z sukcesów wyżej wymienionych uczniów pan Robert Zoszak – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 im. Królowej Zofii w Sanoku.

Do rąk wszystkich zgromadzonych trafiły listy gratulacyjne sygnowane przez Pana Burmistrza, zaś szczęśliwi laureaci otrzymali również pamiątkowe prezenty.

!!!  Gratulujemy  !!!