Reprezentacja dziewcząt tuż poza podium IMS w pływaniu 🙁 Dnia 11 lutego na sanockim obiekcie CRiS w Sanoku odbyły się Półfinały Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas 7 i 8. Drużyna w składzie: Natalia Futryk, Wiktoria Sadleja, Wiktoria Abako, Klara Szwarc, Lidia Gajewska i Lena Izdebska uplasowała się na 4 miejscu w rywalizacji półfinału wojewódzkiego. Niestety uzyskany czas nie pozwoli na start w finale. Zawodniczkom gratulujemy sportowej postawy i wałki do końca. 4 miejsce indywidualnie zajęła Natalia Futryk na 50m stylem dowolnym. Opiekunem drużyny był A. Dmitrzak
Dzień Dziecka w klasie 1a był pełen radości, uśmiechu i wspólnej zabawy. Najpierw uczniowie spędzili czas na szkolnym boisku, gdzie odbył się piknik. Na kocykach czekały rozmowy, odpoczynek i mnóstwo śmiechu. Dzieci chętnie grały w piłkę, badmintona oraz skakały na...
W naszej szkole odbyło się niezwykle ciekawe spotkanie z pszczelarzem, w którym uczestniczyli uczniowie klas 1a, 1b, 2a, 2b oraz 3a.Podczas zajęć dzieci miały okazję poznać fascynujący świat pszczół oraz dowiedzieć się, jak powstaje miód – od pracy pszczół w...