Sprzątanie Świata z klasą 3a i 4a

„Sprzątanie Świata Łączy Ludzi”

Jesteśmy dumni z naszych uczniów!
Angażowanie najmłodszych w akcję sprzątania świata to świetny sposób na kształtowanie świadomości ekologicznej i odpowiedzialności za naszą planetę już od najmłodszych lat ♻. Uczniowie z klasy 3a przekształcili swoją energię i zapał w czyny. Jak co roku wzięli udział w sprzątaniu sanockiego parku🌳 Zadbali o jego czystość, stwarzając lepsze warunki dla tych, którzy odwiedzają to miejsce. Do pomocy z wielkim entuzjazmem dołączyli także uczniowie z klasy 4a, pod opieką Pani Marii Trzeciak. To wspaniale, że razem możemy zdziałać wiele!🌎💚 W grupie siła!💪
Gratulacje dla tych młodych ludzi i za ich ogromny wkład w ochronę środowiska! To niezwykle inspirujące, jak młodzi uczniowie z naszej szkoły podejmują takie inicjatywy, stając się wzorem i przykładem dla innych 🌿👏 Małe kroki każdego z nas mogą wpłynąć na wielkie zmiany.

Dziękujemy naszym uczniom oraz nauczycielom za zaangażowanie i współpracę. Chcielibyśmy również podziękować naszemu partnerowi, firmie TRANSPRZĘT, za hojność i wsparcie podczas organizacji tego wydarzenia. Wspólnie tworzymy lepszą przyszłość dla naszego środowiska i pokazujemy, że działania zbiorowe mają ogromne znaczenie.

#SprzątanieŚwiataŁączyLudzi
#NaszaZiemia