Bardzo dobry start naszych PŁYWAKÓW podczas Podkarpackiej Ligi Pływackiej dzieci 11-12 lat…

W dniu 6 kwietnia 2024r w Lesku odbyła się Podkarpacka Liga Pływacka Dzieci 11-12 lat i młodsi. Wystartowało 331 zawodników i zawodniczek z 10 klubów naszego województwa.

Naszą Szkołę reprezentowało 6- ciu wspaniałych zawodników, którzy na co dzień trenują w UKS REKINY MOSIR SANOK.
Byli to: Emilia Futryk, Róża Kameczura, Natalia Duślak, Blanka Trznadel, Carkowska Emilia która zaliczyła swój debiut w zawodach oraz Duślak Karol.

Na dystansie 50 m styl dowolny Róża Kameczura (4a), zajęła wysokie 8 miejsce ustanawiając swój REKORD ŻYCIOWY, zaś na 100 m stylem dowolnym nasza Róża również zajęła wysoką pozycję zajmując 5 miejsce na 56 startujących zawodniczek.

!!!  BRAWO  !!!

Na dystansie 100 m styl klasyczny Emilia Futryk (4a) zajęła wysokie 10 miejsce na 41 startujących zawodniczek, zaś na dystansie 100 m styl klasyczny chłopców w pierwszej 20 uplasował się Karol Duslak (2a)

!!!  Serdecznie gratulujemy pięknych wyników i czekamy na więcej  !!!