Z radością informujemy o sukcesie Ignacego Rogoza z klasy 2b, który zdobył zaszczytne II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Polskie Kino Młodego Widza” organizowanym przez Stowarzyszenia Filmowców Polskich w Warszawie. Przy ocenie zakwalifikowanych do konkursu prac członkowie komisji kierowali się następującymi kryteriami: zgodność pracy z tematem, oryginalność i pomysłowość oraz walory artystyczne takie jak: kompozycja, gama kolorystyczna staranność wykonania.
Gratulujemy Ignasiowi ważnego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów w konkursach!
Wczorajszy wieczór na długo pozostanie w pamięci uczniów klas 8. Młodzież świetnie bawiła się przy muzyce, tańcząc i spędzając wspólnie czas w radosnej atmosferze. Była to również okazja do ostatnich wspólnych chwil w gronie klasowym przed zakończeniem nauki w szkole...
23 kwietnia 2026 roku w budynku Foresterium w Zagórzu znajdującego się u podnóża ruin klasztoru Karmelitów Bosych odbył się wojewódzki konkurs historyczny Wpływy wschodnie w kulturze i historii Polski. Bardzo szeroka tematyka konkursowa zawierała nie tylko rys dziejowy dotyczący najazdów...