SUKCES Klary, Antoniego i Szymona w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno Informatycznym INSTALOGIK

SUKCES Klary, Antoniego i Szymona w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno – Informatycznym INSTALOGIK
Zakończyła się IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno – Informatycznego INSTALOGIK. Przypominamy, że do konkursu w naszej szkole przystąpiło 15 uczniów naszej szkoły, w tym 8 dziewcząt i 7 chłopaków z klas od 4 do 8.
Niezmiernie miło nam poinformować, że po TRZECH trudnych etapach w finale konkursu wystartowała TRÓJKA naszych uczniów i osiągnęła znakomite wyniki.
  • Klara Szwarc, uczennica klasy 4a, uzyskała najlepszy wynik w powiecie sanockim i otrzymała tytuł LAUREATKI na szczeblu ogólnopolskim w kategorii uczniów klas czwartych szkoły podstawowej,
  • Antoni Nocuń, uczeń klasy 6b, uzyskał najlepszy wynik w powiecie sanockim i otrzymał tytuł LAUREATA na szczeblu ogólnopolskim w kategorii uczniów klas szóstych szkoły podstawowej,
  • Szymon Nowakowski, uczeń klasy 7a, otrzymał tytuł FINALISTY na szczeblu ogólnopolskim w kategorii uczniów klas siódmych szkoły podstawowej.

Uczniowie rozwiązywali zadania logiczne z wykorzystaniem środowiska programistycznego ASSEMBLY.

!!! Serdecznie GRATULUJEMY i życzymy kolejnych sukcesów !!!