Teatr Nowoczesny „Polskie miasta w BAŚNI i LEGENDZIE” musical dla dzieci!

Teatr Nowoczesny „Polskie miasta w BAŚNI i LEGENDZIE” – musical dla dzieci!

Dziś uczniowie edukacji wczesnoszkolnej mieli okazję obejrzeć piękny musical pt. „Polskie miasta w baśni i legendzie”. Aktorzy Teatru Nowoczesnego z Krakowa zabrali nas w niesamowitą podróż w czasie, podczas której odkrywaliśmy nieznane dotąd tajemnice. Zobaczyliśmy prawdziwego Bazyliszka, zachwyciła nas cudownej urody syrenka, pomogliśmy złapać niesforne Poznańskie Koziołki, odwiedziliśmy cudowne jezioro Gopło, wzięliśmy udział w najprawdziwszej bitwie oraz doświadczyliśmy czarów złowrogiej wiedźmy! Nie zabrakło przygód, zwrotów akcji, wzruszeń i chwil grozy. A wszystko po to, żeby jeszcze raz zakochać się w Polsce… Spektakl z niezwykłą precyzją przekazał dzieciom niezbędną wiedzę na temat historii największych miast w Polsce. Niesamowitą, legendarną atmosferę spektaklu dopełniły maski sceniczne, oryginalne rekwizyty oraz lalki. Dziękujemy za zorganizowanie tego przedsięwzięcia pani Renacie Zagórskiej 🙂 Czekamy na kolejne wyjścia do naszego SDK-u!